| Oana_Miruna_1993 a întrebat:

Heii...as vrea sa ii fac tatalui meu un cadou de ziua lui face 44 ani! Dar sa fie facut de mine..stiti ceva simplu si drragut care sa il fac eu cadou de ziua lui? Funda+votwinking multumesc ♥

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu i-am luat lui tata un aparat de ras de la Philips si tot 44 de ani a facut... anul trecut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva făcut de tine. Ceva simplu şi drăguţ. Ceva făcut de mâna ta.Fă-i o l... ebedă din carton.

| MDenisee a răspuns:

Ce zici de o felicitare in care sa ii multumesti pentru efortul depus in cresterea ta si pentru iubirea daruita tie pana acum, plus o poza cu voi 2, ar fi cel mai potrivit happy bafta :* Sa-ti traiasca inca 100 de ani :*

| Oana_Miruna_1993 explică (pentru MDenisee):

Multumeesc mult ♥ Mai astept raspunsuri dar cred ca o sa primesti o funditawinking