| Rucsiii a întrebat:

Heii.Marti e ziua mamei si ma duc luni prin mall sa ii iau ceva, as vrea sa fie nu stiu mai special...doar ca n'am nicio idee, speram sa gasesc pe moment. dar daca nu gasesc ceva frumos?laughing

Puteti sa ma ajutati cu niste idei?! Dau funda la cea mai frumoasa idee.:*

Mersii.

Răspuns Câştigător
| bkb300 a răspuns:

Iti propun 2 lucruri : 1.scriei o poezie sau cumparei un trandafir sau o floare speciala.
2.cumparai un tricou cu i love you.
Dar cel mai bun cadou in viata mamei tale esti chiar tu. pa-pa

7 răspunsuri:
| Larisa23 a răspuns:

Buna! Nu trebuie neaparat saii cumper ceva poti sa ii confectionezi sau...
-poti sa ii cumperi un buchet cu florile ei preferate
-poti sa-i faci o sticluta ca aici:http://icabica-tutorialshandmade.blogspot.com/......ul%20casei
-un parfum frumos
-incearca sa ii faci tu un tort (cu mainile tale:)))
-un colier cu o poza cu tine si ea *(intr-o inimioara)
-o felicitare
- scrie-i un cantec:X
-ii pregatesti micul-dejun
La Multi Ani mamei tale!

| SomeBodyThatDoesNotMatter a răspuns:

Cumpara-i ceva simbolic, un inel pe care sa rogi la bijutier sa scrie ceva pe el, gen, La multi ani! sau, o carticica d-eaia cu pentru cea mai buna mama, o cana, ceva sa fie doar al ei si la care sa se uite toata viata si sa zica, "Asta o am de la fata mea!" dar nu un farfum, se goleste, la fel si un tricou, va ramane mic, cred ca intelegi idea. La multi ani mamei tale!

| alice1136 a răspuns:

Pai ii poti lua o cana pe care sa scrie "La multi ani!" sau "Pentru cea mai buna mama", un ceas sau un parfum care ii place big grin

| Iridinvest a răspuns:

Dar asta depinde de varsta mamei tale, de gusturile ei. noi nu avem de unde sa stim!

| P3troS a răspuns:

Poti sa ii cumperi un tort si poti sa faci asa ca in bucata ei sa fie o scrisoare in care sa-i spui cat de mult o iubesti.Bafta!

| maria_4358 a răspuns:

Ex.
- personalizeaza-i o cana
-cumpara-i felicitare
-bijuteri
-o rokita/fusta ect.

| Sergiu_9417 a răspuns:

Eu m-am gandit asabig grinaca ai poze din excursii pe care le-ai facut impreuna cu ea, fa un tablou cu ele, poze micute ca sa incapa cat mai multe si adaugi decoratiuni(inimoare stelute si altele )Sau un album cu tine din copilarie cu ea, in principiu poze ca femeilor le place sa se gandeasca la trecut. Sper ca ti-am fost de ajutor si nu m-as supara daca mi-ai da o funda :* Bafta