| VictoriaVicki a întrebat:

Heii! peste doua zile trebuie sa ies in oras cu un baiat doar ca nu stiu cu ce sa ma imbrac, cum sa ma imbrac(sunt intr-o stare gen "nu am cu ce ma imbraca " ) noi fetele laughing) deoarece nu e un baiat oarecare (ii perfect baiatul, asa cred laughing) ) Deci vreau sa-mi dati cateva idei cat mai repede posibil (Fara tocuri va rog am o problema la picior. tot din cauza tocurilor laughing) ) Dau funda! :*

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde si de vreme. Daca e suficient de cald iti poti lua o fustita sau o rochita draguta iar daca e mai frig niste blugi cu un top si eventual o jacheta, geaca de piele sau denim.
In picioare iti poti lua balerini, tenesi sau ghete. Depinde de vreme si de restul tinutei.

| Lawliet14 a răspuns:

Daca as fi eu, te-as trage de limba si as spune sa te imbraci in pijamale. Nu prea ii pasa unuia cu capul pe umeri! tongue

| KristenRichardson a răspuns:

Pai daca e baiatul perfect te-as sfatui ceva la fel de perfect, adica simplu.O rochita si niste balerini sau sandale..Rochita sa fie de culori deschise bej sau chiar galben ce iti place mai tare..Nu te machia prea tare sau nu iti vopsi unghiile cu culori tipatoare..Aranjeaza-ti parul simplu o codita impletita sa parul desprin numai ca sus il stringi putin...Si deci o mica smecherie nu iti lua geaca sau o jacheta. daca iti va fi frig sa ii spui ca iti este frig... big grin daca ma intelegi la ce ma refer. poate iti va da geaca lui..in orice caz nu iti lua nimic pe deasupra la rochie, iar cind veti fi numai voi doi sa ii zici ca iti e frig..cine stie ce se va intimpla big grin..In orice caz de sfatuiesc sa te imbraci simplu si cu o rochita..va aprecia
big grin