| Kámέℓíá a întrebat:

Heii TPU, stiu ca e tarziu, dar va rog ajutati-ma cu un mic sfat!
Cum sa uit de baiatul pe care-l plac?
crying e foarte greu

Răspuns Câştigător
| Dana a răspuns:

Hello.Crede-ma ca te inteleg mai bine decat crezi.Sti ca se spune ca inimi nu ii poti porunci? Asa a,din nefericire.
Asadar doar timpul poate face asta. Daca iti place de al te gandesti la el, il ai in minte, in inima.Incearca sa te gandeste la o noua optiune, poate e vreun baiat care te place si astfel poti incerca desi daca iti place de x nici daca esti cu Fat-Frumos nu o sa-l uiti.
Asa ca poti incerca sa stai cu prietenele sau sa asculti muzica, nu stiu sa scrii in jurnal ca sa te descarci dar nu iti garantez ca o sa reusesti.
Deci ai rabdare. Daca el nu te place cred ca el pierde.noi,fetele,nu trebuie sa plangem dupa niciun baiat.
Iti doresc mult mult sucess.Bye.Te pup:*

10 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Simplu - nu te mai gandi la el

| oanacatalina a răspuns:

Va fi putin dezamagitor ceea ce iti voi spune eu acum, insa este purul adevar: doar timpul poate vindeca boala asta, sau un potential urmator baiat care iti va capta atentia. Nu exista o alta solutie, poate doar multa vointa si autocontrol.

| Alxandra4y0u a răspuns:

Intr-adevar ii ff greu sa uiti.thinking Dar cu toate astea ataseazate mai mult de pr tale cele mai bune si incearca sa cunosti pe alt cineva...winkingProprie experinentawinking:*:*fundita te rogpuppy dog eyes

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Asa fac si eu,cand nu ma place o persoana,merg mai departe,de obicei lasam mai mult dar acum incep sa imi schimb mentalitatea si o fac mai repede,e inutil sa pierdem timpul cu persoane,care nu ne vor in inima lor.
Sunt lucruri mai bune de facut, si sunt sigur ca daca avem norocul, o sa intalnim persoana potrivita.

| Kámέℓíá explică:

Dar nu pot. nu imi pot lua gandul de la elllllll

| KevinAnthony a răspuns:

De uitat o să-l uiţi, dar nu te strădui să faci asta! Lasă timpul să-şi spună cuvântul. Fii bucuroasă nu tristă căci astăzi începe o nouă viaţă pentru tine iar daca va fi frumoasă sau nu doar de tine depinde!

| LikeARollingStone a răspuns:

Daca doar il placi nu e mare filosofie. Daca l-ai iubi ar fi mai greu...thinking

| 12345ok a răspuns:

Cati ani ai tu si cati ani are el?

| XoXoDeDe a răspuns:

Intrerupe orice legatura cu el.sh fa-l gelossmug k alt baiatsad.
bafta!