| IuliaCx a întrebat:

Heii >TPU`big grin<
Eu plac un baiat de la scl, faza e ca i`a spus unui pr de al meu k si el ma place dar nu ma baga in seama deloc si nici cand trec pe langa el nu imi zice nimicstraight face...tot in aceiasi zi in care s`au intamplat ambele lucruri eram cu 2 pr si una dintre ele l-a intrebat[de fata cu mine]daca ma place si a dat din cap ca nustraight facedc lui pr meu[Marius(un prieten nu un@___@)laughing]i`a spus ca ma place iar apoi cu mine a spus ca nu ma place?=|
A doua problema a mea este k daca el nu ma baga in seama m`am bagat cu altu` care am crezut k tot il plac desii putin mai tarziu mi-am dat seama k`l plac doar k p un frate nu k p un iubitstraight face
si nu stiu ce sa faccrying vreun sfat?happy
fundalove struck
P. S baiatul pe care`l plac e cu un an mai mare ca mine

1 răspuns:
| onishu a răspuns:

In aceaiasi situatie am fost si eu si m-am hotarat ca ma bine este sa-l uit