| Machetuțaa a întrebat:

Heiii dragilor! Am si eu nevoie de niste idei pentru un cadou pentru prietenul meu. Nu vrea sa imi zica ce vrea, pentru ca stie ca vreau sa ii cumpar cadoulaughing). Mici sugestii? Lucruri facute manual? Din magazin? Mersii anticipat :*!

Răspuns Câştigător
| aniii98 a răspuns:

Depinde de personalitatea baiatului.
sunt sigura ca obisnuia sa vorbeasca despre lucrui pe care si-l vrea.
sau. cumpara-i o carte buna laughing, un dvd, o bluza sau ceva. laughing

4 răspunsuri:
| DorothyAnn a răspuns:

Descriemi-l putin(pretentios, destept, studios, artist)

| Euletitia a răspuns:

Buna! II poti organiza o cina romantica sau sa-i faci prajitura preferata sau sa-i comanzi un tort delicios, pe care sa-i scrii: "La multi ani, X! Te iubesc!". Il poti invita la tine acasa la un film romantc sau sa mergeti impreuna la cinema la un film, apoi sa faceti o plimbare romantica in parc sau sa-i organizezi o petrecere surpriza cu gasca de prieteni in club. Ii poti oferi o carte daca e pasionat de lectura, o colectie de CD-uri cu muzica lui preferata, o cravata, un pulovar dragut, un tricou funny, un ceas de mana deosebit si elegant, o bratara de argint(daca poarta bijuterii) etc La multi ani iubitului tau si s afiti fericiti impreuna!

| EdwardTeach a răspuns:

O sticlă de vin, mâncare şi sex. Dacă nu-i convine înseamnă că nu e bărbat adevărat. ^^

| cretzulina5291 a răspuns:

O cana cu poza voastra...sau doar cu a ta, o felicitare prin care sa i spui cat de mult il iubesti, un parfum, o jucarie de plus