| BellaMarie a întrebat:

Hello TPU! Pe facebook am incercat sa mai adaug un membru al familiei si nu imi apare sa dau click pe profil zice ca sa spun adresa de mail dar eu pe persoana care vreau sa o adaug ca membru ma are la prieteni.Pls ce sa fac ca sa mearga? PS:La alte persoane a mers.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| şmecheraşul_9312 a răspuns:

Ii spui sa te puna ea/el la familie si se pune si la tine automatwinking am raspuns primul si corect deci primesc fundita nu? :*

3 răspunsuri:
| BellaMarie explică:

Vroiam sa va zic ca o am in lista de prieteni la facebook!

| nikol1 a răspuns:

Asteapta confiramrea cereri, pana iti da accept o gasesti la prieteni

| 27ade27 a răspuns:

Trebuie ca respectiva persaona sa accepte cererea ta de membru de familie. Daca o accepta o sa-ti aparat poza si sa dai clik pe nume. Daca nu accepta nu o sa-ti apara.