| BlackList00 a întrebat:

Sper sa ma ajuati cu aceasta intrebare:aici pe TPU in ultimul timp cand vreau sa scriu un raspuns nu merge, zice ca:"Pentru a posta acest raspuns te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro pentru a retrimite e-mailul de confirmare CLICK AICI" si cand dau click imi apare adresa mea de e-mail cu portocaliu si in rest nimic, gol va rog frumos sa ma ajutati si sa-mi spuneti pe ce trebuie dat click si cum sa pun adresa de e-mail sa fie folosita sau ma rog cei care ma ajuta si imi spun pas cu pas le dau o FUNDA si un VOT! multumesc.winking

3 răspunsuri:
| RaInBoW_6912 a răspuns:

Pai dai la likul la caretzi apare si asteptzi pana iti aproba rasp big grin

| BlackList00 explică:

Eu nu vorbes despre asta si despre cum pot sa scriu raspunsurile la intrebari dar acum nu mai conteaza ca l-am facut eu asa ca it voi da o funda! sper ca altadata sa imi dai si mie o funda:d

| BlackList00 explică:

Caz inchis, dar daca cineva are nevoie de intrebare asta raspunde-ti in continuare funda este in jocwinking!