| anonim_4396 a întrebat:

Help me! in mai putin de o luna este ziua iubitului meu :X dar am o maxima problema... nu stiu ce i-as putea darui. in afara de parfumuri, tricouri, breloc cu poza, album cu pozele noastre preferate. astea deja le are crying niste idei? implineste 28 de ani!

Răspuns Câştigător
| AlexandraCleo a răspuns:

Hmmm.acum depinde si de bugetul pe care il detii, si sa nu uitam de gusturile iubitului tau(pe care eu nu le stiu), dar am sa iti dau cateva idei, poate iti va parea ceva interesant. O mica excursie(mare, munte.), o cina romantica gatita de tine, sau la un restaurant, poate o petrecere cu persoane pe care nu le-a vazut de ceva timp, chiar ar ramane surprins(zic eu), sau intr-un club ceva.un abonament la sala, spa, etc, sau daca este pasionat de masini, motoare.chestii de astea, poti sa il duci pe circuit pentru cateva ture de adrenalina:X.na, ce sa zic. sper ca te-am ajutat.mult succeshappy

4 răspunsuri:
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Un striptease, fata! N'o sa uite niciodata.

| stweety10 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii iei ceva care sa ii foloseasca. Poate are nevoie de ceva si pana acum nu si-a putut lua. Sunt sigura ca ar fi foarte incantat.

| Lavymee a răspuns:

Ceva din argint (daca poarta) sau personalizeaza-i ceva ce sti ca folosteste mult.

| oana93_3606 a răspuns:

Durex smug