| alina1990 a întrebat:

Hey
am si eu o intrebare. Imi doresc un bebe atat eu cat si sotul meu. am avut relatii neprotejate si in perioada in care ar fi trebuit sa aiba loc ovulatia mai exact pe 22. De o saptamana ma doare capul, mananc intruna, sunt foarte balonata si dorm cam 12 ore pe zi. Test de sarcina nu am facut inca pentru ca stiu ca nu iese asa repede. Ar putea sa ma ajute cineva care a mai patit asa? Mentionez ca am si sanii putin mariti si mamelonul o idee mai inchis ca de obicei. Va multumesc!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot posibilul sa fi ramas insarcinata dar totusi un diagnostic corect il pune medicul, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,s-ar putea sa fii insarcinata dar ca sa fii sigura fa testul de sarcina daca apar si varsaturile sigur esti insarcinata, daca nu consulta medicul, sper ca te-am ajutat.

| NoName0x0 a răspuns:

Buna! Posibil sa fi ramas insarcinata, insa fa cel putin un test de sarcina, fiindca chiar si dupa o luna cred ca e prea devreme sa mergi la medic.

| alina1990 explică:

Stiu ca e foarte devereme de simptome. avand in vedere ca ovulatia a fost pe 22. si inainte de ovulatie am avut relatii neprotejate. ma gandesc sa nu fi prins din intamplare atunci!

| Raskolnikow a răspuns:

Sincere felicitari sa fiti fericiti si iubiti happy

| amerixa a răspuns:

Draga mea, se poate sa fi insarcinata, dar ar fi bine sa iti faci un test si mai ales sa consulti doctorul!