| mikymika a întrebat:

am si eu o intrebare Plac un baiat sau barbat cum vreti voi sa ii spuneti ...are 25 de ani si ...suntem destul de apropiati dar nu stiu cum sa ii spun ca tin foarte mult la el si nu stiu cum sa aflu daca ma place. Vreau si eu sfaturi va rooghappy!

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Pai e simplu...aici trebuie sa intervina farmecul tau! Apeleaza la prietenii comuni sa-i deschida ochii! Sa il faca sa te vada, sa stie ca e cineva care il doreste apoi tu vei face restul! Zambeste-i, vorbeste-i, arata-i cat esti de deosebita! Sigur vei avea succes! bafta! http://youtu.be/Z5iF9zYfmqI