| autza343524 a întrebat:

Am si eu o intrebare si sper sa ma puteti ajuta! La un baiat din scoala de la mine i-a placut de mine dar mie nu mi-a placut de el acum de vreo 3 saptamani am inceput sa il plac dar el nu ma mai place si s-a bagat in seama cu cea mai buna prietena de-a mea si acum sunt impreuna. Prietena mea stia ca imi place de el oare imi fac in ciuda? Ce as putea face va rog dati-mi un sfat!

2 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

"Mai vrut si nu te-am vrut acum te vreau dar e prea tarziu."...nu-ti face nimeni in ciuda, pur si simplu o place pe prietena ta acum, doar nu credeai ca o sa te astepte pentru tot restul vietii.Ce sa faci? ...fi o prietena buna si nu te baga intre ei.

| Rooobi a răspuns:

Daca ii placea de tine si tie nu de el ce vruiai sa faca, a inteles asta si a mers mai departe si a gasit alta fata.