| denisuca338 a întrebat:

Hey! Imi puteti spune daca Jeorje Blanco si Martina Stoessel sunt impreuna? Am mai vazut intrebari de acestea dar erau de anul trecut, iar eu vreau sa stiu acum.winking

Răspuns Câştigător
| 11bya a răspuns:

Da,ei sunt impreuna.s-au sarutau in turneu! nu stiu foarte sigura

| deny1230 a răspuns (pentru 11bya):

Nu nu sunt impreuna."Sarutul" din turneu era in scenariu.Martina Stoessel este cu unul Peter Lanzani iar Jorge cu Stephie Camarena.Si stiu asta sigur. :') :*

8 răspunsuri:
| QuadCore21 a răspuns:

Da, sunt impreuna.

| Razvaneserios a răspuns:

La ora 3 dimineata te intereseaza daca violetta e impreuna cu nu stiu cine? laughing)

| 11bya a răspuns:

Iertaţi-mă! Am spus si eu ce stiam... sad sad

| deny1230 a răspuns (pentru 11bya):

Nu-i nimic.Macar ai fost draguta si ai raspuns.Conteaza gestul. :* XD XD XD

| Ababei_Diana_1981 a răspuns:

Nu pentru ca Martina Stoessel e mai mica decat Jorje Blanco (asa cred, ca nu sunt impreuna in realitate)

| denisuca338 explică:

Nu era ora 3. Asta va pot spune sigur!