| curioasa210 a întrebat:

Hey! M-am gandit sa ii fac o surpriza mamei mele de 1 Martie (desi a trecut-maine vreau sa ii fac surpriza). Ma gandeam sa cumpar un ghivecel cu o floricica,o ciocolata si un martisor). Este vreo problema daca este cu intarziere. Stiu ca mamele accepta orice de la copilul ei, fiindca asa sunt mamele. Este o idee buna?

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Poti sa faci gestul asta pentru ea in orice zi a anului si va fi extrem de incantata! Nu conteaza ziua cand le oferim cadouri, nici bugetul. Este un gest foarte frumos ce faci. Eu doar am sunat-o pe mama mea astazi si am simtit fericirea in vocea ei. Nu e nimic mai frumos pentru parinti decat sa stie cat de recunoscatori suntem ca ne-au dat viata. Prin orice metode sau gesturi ai tu la dispozitie.

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mama ta se va bucura oricand primind o surpriza din partea ta. Nici macar nu e nevoie sa fie vreo ocazie speciala.

| curioasa210 explică (pentru ardnaxur1961):

In fiecare zi ii fac cate o surpizica (o floricica quilling, o nota mare, etc). dar m-am gandit ca pentru aceasta zi ar trebui ceva mai special. Merci de sfat! happy

| Adry05 a răspuns:

Mai bine ii dai doar martisorul si restul tii pentru 8 martie,

| alexandruanghel a răspuns:

Este o idee buna, oricum ciocolata ti-o da tie si tot tu o mananci laughing

| GeorgianaDeSî a răspuns:

Da este o idee foarte buna, sigur mama ta se va bucura