| monica13 a întrebat:

Neata! am si eu o problema maaare: ziua mamei mele va fi pe 16 aprilie si vreau sa ii iau cadoul cat mai repede si nu stiu ce sa ii cumpar. Vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Lia09 a răspuns:

Poti sa-i iei ceva de imbracat, cosmetice, ceva care-i trebuie in casa sau ce isi doreste foarte mult dar nu si-a achizitionat inca. Depinde si de bugetul tau alocat cadoului. Poti sa-i iei si un buchet frumos de flori sau mai degraba o floare in ghiveci fiindca isi merita mai mult banii, si pe langa asta ceva simbolic. Daca poarta bijuterii, poti sa-i iei un set de cercei si colier, sau o bratara. Ar fi multe, dar depinde de gusturile ei, ce poarta si ce nu. Sper sa te descurci si "La multi ani" mamei tale de pe acum!

| monica13 explică (pentru Lia09):

Pai e o pers energica chiar foarte energica, face 40 de ani, are muuuulte haine colorate in fel si chip si bijuterii la fel. nu zic ca nu ar incanta-o ceva de imbracat sau niste bijuterii numai ca as vrea ceva cu totul special... aaa si inca ceva cu banii nu e problema ca doar ma sponsorizeaza tata...deci alte idei mai speciale, mai diferite mai aveti?

4 răspunsuri:
| monica13 explică:

-40 ani
-poarta toate culorile posibile si imposibile
-are si bijuterii pentru hainele astea
bineinteles
-vreau ceva special-buget nelimitatlaughing

| Lia09 a răspuns:

Hmm, atunci. de ce nu incerci sa-i faci ceva personalizat? Poate fi ceva legat de bijuterii personalizate sau haine. Ai putea sa-i iei un buchet superb de flori (41 de fire), sa o duci la un salon si sa fie aranjata de la A la Z, s-o duci la un concert (daca ai posibilitatea), sa-i faci o petrecere surpriza acasa, nu stiu na. Am incercat sa te ajut.

| alexandranico a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi o cutie cu bomboane si o diploma care scrie,, pentru cea mai buna mama" sau o carte pe care nu o are in biblioteca si si-o doreste foarte mult sau poti sa-i oferi o cina in familie. Sper ca ti-am fost de ajutor.