| ruxx95 a întrebat:

De cateva zile visez in fiecare noapte un baiat si chiar nu m-am gandit absolut deloc la el in ultima vreme, nu prea l-am mai vazut dar nici inainte nu obisnuiam sa ma gandesc la el. Mi s-a mai inamplat inainte sa il visez in repetate randuri, ce credeti ca inseamna... daca inseamna ceva

3 răspunsuri:
| tenutza a răspuns:

Poate fi din nevoia de afectiune

| Cristina45 a răspuns:

Iti place de el, exact la fel patesc si eu acum, ma gandesc la un tip non stop, si sunt f indragostita de el, la fel si tu

| HailSithis a răspuns:

Ca il placi sau el pe tine si o transmite prin visurile tale este ceva leagat de minte pentru ca nu vrei sa crezi ca i-ti place de el