| eXp1r a întrebat:

Salut,as vrea sa imi spuneti de ce nu imi merge netul pe celalalt calculator.Am broadband router.La router arata ca e in regula dar nu e.Imi puteti da niste idei cum pot rezolva?

Răspuns Câştigător
| MariaChrii a răspuns:

Contacteaza serviciul clienti al furnizorului de inernet pe care il folosesti acestia iti vor oferii servicii specializate si nu risti sa strici cv parerea mea astept fundita

| eXp1r explică (pentru MariaChrii):

E buna si ideea aceasta mersi. Vreau si alte raspunsuri daca se poate

1 răspuns: