| Miruna_9284 a întrebat:

Hey TPU!
Am o intrebare...Prima data stai sa-ti povestesc. Mie imi place de un baiat cu un an mai mare decat mine. Vorbim mai zilnic pe mess, mi-a spus ca se gandeste la mine(tot pe mess), vorbim la telefon dar foarte rar(ma suna de pe numarul varului meu). Ne-am intalnit de 2 ori, iar a treia oara a venit la mine acasa si am ras mult, am povestit... A doua zi(dupa ce a fost la mine) am vorbit pe mess si mi-a spus ca vrea sa ne mai intalnim, dar nu in ziua aia. De atunci nu am mai vb si sunt vreo 2-3 saptamani. Ce sa mai cred, ma place sau nu? Multumesc anticipat si va rog fara raspunsuri la misto.

Răspuns Câştigător
| Luy a răspuns:

Cand a fost vorba de a 4-a intalnire ai refuzat tu sau el? Daca zici ca te suna de pe numarul varului poate nu a mai avut de unde/n-a mai avut internet sau e plecat si n-a avut cum sa te anunte.Suna-l pe varul lui sau da un sms si intreaba-l daca totul e in regula cu el, poate Doamne fereste a patit ceva?! Daca nu ii placea de tine dupa prima intalnire se dadea disparut deci varianta asta de exclude.Cand a venit la tine a avut vreo intentie, stii tu la ce ma refer?! TREbuia sa ne dai mai multe detalii. fara rusine.Cea mai buna varianta e sa faci cum am zis mai sus sa dai un sms si sa intrebi daca totul e in regula cu el sau poti sa verifici cu http://www.imvisible.ro/ daca nu cumva se ascunde de tine pe yahoo.Multa bafta si sper ca te va veti regasi daca zici ca-ti place de el.

4 răspunsuri:
| Francesca17 a răspuns:

Normal ca nu o sa spun un raspuns la misto draga mea :*! Parerea mea este ca te place,dar poate ca este timpid sau nu a avut timp, sugereazai sa va intalniti sau vorbeste cu el pe mess si daca iti spune,,ce vrei ma",,lasa-ma",, nu am chef de tine" atunci treci mai departe(este cel mai bine ) daca nu si este de acord sa va intalniti sau vorbesti cu el pe mess o sa lamuriti totul! Multa Bafta te Pwp! Fundita, plls(bine inteles daca iti place raspunsul meu :*)!

| Missdaydreaming a răspuns:

Pai... poate e mai timid, simte o mica frica sa mearga mai departe cu acest inceput de relatie. In cazul asta, da tu cumva de el si propune-i ceva gen sa iesiti sau sa vorbiti, nu stiu, ce ai prefera tu. Si daca iti afiseaza o atitudine indiferenta gen "ha? ce mai vrei si tu?" da-l incolo, inseamna ca s-a jucat cu tine si ca asa face cu muuuulte fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai Miruuna poate si-a gasit pe altcineva dar nu stiu sigur... sau poate a fost ocupat.Tu decizi, este viata ta si nu te iau la misto.Mult succes pa

| bboyscorpy a răspuns:

Nu stiu daca te lace sau nu dar incearcati norocul spunandu-i direct. noua, baietilor ne place sa fim antebati pe fata. putini s-ar supara