| Mattox a întrebat:

Am o prietena care e la prima dragoste... si ii este frica de saruturile frantuzesti si nu mai vrea sa se intalneasca cu acel baiat de frica ca va vrea un sarut frantuzesc. Ce pot face ca sa o ajut ca sa poata din nou da ochii cu el?

1 răspuns:
| supradozadenebunie5 a răspuns:

Poti doar sa ii spui ca nu trebuie sa stii teorie sau practica cestiile astea gen saruturile vin de la sine nimeni nu sa inascut invatat pe lumea asta, toti au trebuit sa invete la un momendat si poti sa inveti doar simtind trebuie doar sa lasi totul sa vina de la sine nimic mai mult. Totul are un inceput nu trebuie sa nu se mai intalneasca cu respectivul din cauza asta poate o sa ii para rau mai incolo ca a ales sa nu se mai vada cu el.Parerea mea ar fi sa lasa gandurile astea acasa si sa continue sa se vada cu el ar face o greseala daca nu s-ar mai intalni cu el din cauza unui sarut. Succes