| SmiLik a întrebat:

Buna fetelor!
Ma intilnesk cu un baiat de ceva timp. Si uite ca inca nu m-am sarutat niciodata "normal"! (blush) Dar el insista. Ce ma fac? Saruturile frantuzesti nu-s pentru mine parca. Dar probabil voi fi nevoita sa ma sarut! Poate (fetele mai experimentate) imi da-ti vreun sfat? Cum a fost la voi prima oara?

1 răspuns:
| 0PopaPorno a răspuns:

Pai saruta`te ca nu`i asa mare scofala. Te obisnuiesti cu timpul. Si daca nu iti plac kissurile frantuzesti zii tipului ca nu vrei sa te saruti in stilul asta si gata. Cred ca va intelege.