| zizibela a întrebat:

Am fost cu un baiat un an si 4 luni big grin el s-a despartit de mine, apoi dupa o luna a stat cu alta happy in timp ce statea cu ea mi-a spus ca regreta ce a facut si ca am fost cea mai minuntata prietena pe care a avut-o si ca nu merita ceva asa bun ca mine! ca nu poate sa ma uite si ca de aia a stat cu altcineva sa ma uite! Nu l-am crezut dar am inceput sa vb cu el asa... ca doi cunoscuti despre lucruri banale apoi dupa o saptamana el mi-a spus ca s-a despartit de fata respectiva! si acum 2 zile m-a invitat sa bem un suc ca amici, am mers! A doua zi o prietena la scoala imi spune ca l-a vazut de mana cu prietena lui exact in ziua in care am iesit eu cu el la un suc! M-am dus la el sa-l intreb de ce m-a mintit! A spus ca de fapt nu o tinea de mana si ca s-a intalnit cu ea sa ii explice de ce s-au despartit! Apoi am m-ai stat de vorba si s-a aporpiat de mine vroia sa ma pupe si eu nu l-am pupat pe frunte si m-am indepartat! Apoi m-a dus acasa cu masina ca era frig si nu m-a lasat sa plec pe jos si cand am vrut sa il pup pe obraz a intros capul si m-a pupat pe buze! nu stiu ce sa fac! sa ii mai dau o sansa, desii cred ca ma minte in continuare pentru ca prietena mea nu stie ca eu vb din nou cu el si nu ar avea motive sa ma minta! Voi ce zice-ti?

4 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Eu zic ca fiecare dintre noi mai merita o a 2-a sansa

| SpecialGirl a răspuns:

Cred ca este sincer.si chiar regreta tot ce a facut.Mai ofera`i o a 2 a sansa. daca n`o vei face in viitor poate vei regreta.

| elyteiubeste a răspuns:

Am patit la fel...eu oricat de mult l-am iubit nu i-am mai dat aceasta sansa... daca m-a inselat o data o poate face de mii de ori
faci cum crezi tu de cuviinta
fa ceti dicteaza sufletul
si bafta multa

| Liviu_2320 a răspuns:

Incearca sa ii mai dai o sansa probabil nu minte si eu sincer am patit-o exact la fel bun la mine era faza ca o tineam de mana inainte sa ma despart de ea si paparazii fostei mele prietene cu care vroiam sa ma impac mau fotografiat si ma bucur ca a inteles (i-am aratat si mesajele cu care cealalta m-a rugat sa ne impacam) asa ca incearca sa ii mai dai o sansawinking