| AttilaDornIsPower a întrebat:

am un fost prieten care s-a despartit de mine. mie inca imi mai place de el, iar acum el are o alta prietena. prietena lui actuala este una dintre cela mai bune prietene ale mele. nu ma intereseza parerea ei sau daca il fur, nu-mi pasa dar il vreau inapoi. ce sa fac in aceasta privinta? vreau raspunsuri serioase. dau funda. sunt disparata

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
S-a despartit d tine? bun,lasa-l in pace.
El a vrut sa plece,deci nu-l cere tu inapoi.
Deodata ce acea fata s-a combinat cu el,stiind ca e fostul tau, se exclude din start expresia ''cea mai buna prietena''. Si atata timp cat vrei sa il furi, nici tu nu-i esti prietena.
Se pare ca, concurati.
Sti cum se spune ''doi se bat, al 3lea castiga'' asa ca retrage-te.
Nu te certa cu fata respectiva, lui nu-i da atentie.
lasa-l sa-ti simta lipsa.
Daca il vei cauta si te vei tine dupa el, doar il vei indeparta.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

N-ai cum sa faci asta. Dragostea cu forta se numeste viol si nu cred ca cineva isi doreste sa stea cu o femeie dispusa sa faca "orice" pentru a-l avea.

| anonimg a răspuns:

Pentru ce ai vrea sa ai langa tine un baiat usuratic?

| Stelutza1990 a răspuns:

Ceau.
Ai discutat cu el? Te vrea sau nu?
Ca nu ne-ai spus.

| AllyAlly2a a răspuns:

Nu veni cu astfel de ganduri. Mai bine incearca sa il uiti, nu il cauta. Nu rezolvi nimic daca faci asta. Lasa-i pe amandoi in pace din moment ce ei nu au stiut sa te aprecieze.

| LoReDaNa216 a răspuns:

Buna.as vrea sa iti spun ca mai bine ai ascultao pe prietena ta cea mai buna pentru ca sunt sigura ca ea iti da sfaturi bune mereu si cred ca si tu la fel ii dai ei sfaturi bune mereu.deki concluzia este ca ar trebui sa o asculti pentru ca ea te cunoaste mai bine decat oricine si ea stie ca te poti baza pe ea mereu.

| AttilaDornIsPower explică (pentru LoReDaNa216):

Zici asta doar pentru ca esti prietena mea cea mai buna. altfel nai zice asta laughing