| MyWorld a întrebat:

Hi TPU!
Am o problema... Si totul a inceput cand diriga sa hotarat sa facem "Mosul Secret". Totu-i bine si frumos numai ca trebuie sa cumparam cadouri care s-ar potrivi unei fete, dar si unui baiatstraight face Asta-i partea cea mai complicata! Si nu am nici o idee, deci cine ma poate ajuta cu o idee de cadou
Merry Christmas TPU!

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Un maimutoi amuzant de plus cred ca i-ar placea oricui happy.

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Cele mai simple ar fi pentru baiat crema de ras sipentru fete un ruj sau un glos, ori parfum barbatesc si femeiesc, ori fusta si pantaloni.

| noooname a răspuns:

Sunt in totala masura cu ''SoL''! big grin