| monalisajr a întrebat:

de ceva vreme imi place de un baiat si ii place si lui de mine si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el dar eu nu vreau sa ii raspund deoarece daca ii zic da el va incerca sa ma sarute si eu nu stiu sa sarut! Ajutati-ma va rog!

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Te invatam noi! orice are un inceput!

| SkyPilot a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie rusine. Spune-i baiatului ca nu ai sarutat niciodata pe altcineva, te invata el. Pentru noi, baietii, e foarte placut sa stim ca fata pe care o placem o face prima data cu noi.

| LILLYYY a răspuns:

Hey nu-ti fa griji pentru un astfel de fleac. Daca il placi si vrei sa fii alaturi de el, nu te complexa de la o nimica toata.Intradevar totul are un inceput!

| Mirabela_Maria_1996 a răspuns:

Trebuie sa te gandesti ca odata si odata tot se va intampla si daca baiatului ii place cu adevarat de tine te va face sa uiti de rusine si oricum asta nu se invata ci se simte, trebuie sa te gandesti ca toti la inceput nu stim exact ce trebuie sa facem dar trebuie doar sa incerci ca apoi sa intelegi