| Anamaria13m73829j a întrebat:

Hey TPU eu îmi doream un laptop de gaming Asus în valoare de 3750 chestia e că nu mai era pe stoc așa că mă uitam în fiecare zi să văd când o să-l bage din nou, azi m-am uitat și efetiv nu mai era, nu mai exista. Însemna că nu o să mai fie niciodată acel Laptop sau ce?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Il poti cauta in alta parte, nu numai un magazin vinde astfel de laptop-uri! spune exact ce laptop vrei adica seria laptop-ului si te ajut eu sa-l cauti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Model?

| TAVIANOS a răspuns:

Nu inseamna ca acel laptop nu va mai fi vreodata pe site, ci pentru simplul fapt ca stocul a ajuns la cantitate 0, dupa update-ul setat de platforma din spatele site-ului, acesta dispare pentru a nu exista probleme datorita cache-ul browserului clientilor si a putea pune comanda pe un produs care apare doar asa, fara cantitate. Ele dispar (devin invizibile) ajungand sa fie vazut doar de cei care lucreaza pe platforma si revina (devine vizibil) in momentul in care exista din nou cantitate happy