| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU!
Imi place de un baiat care este in clasa a 7-a, iar eu sunt in a 5-a.Prietena mea cea mai buna este colega cu el, iar o alta prietena se intelege bine..colegii lui imi trimit cerere de prieteniepe facebook, dar el nu.Se uita mereu cand trece prin fata clasei mele inauntru, dar nu stiu daca la mine sau la un coleg cu care este prieten.Se da foarte mult in spectacol,petrece mult timp cu alte fete (colegele lui) si fumeaza,cred.
Imi putei da cateva sfaturi cum,macar,sa ma bage in seama, sausa devenim prieteni?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca mai bine ar fi sa iti vezi de scoala si sa lasi spectacolele astea cu baietii de acum.este pacat sa suferi de la o varsta frageda :-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bla-bla-bla-bla-bla. N-avem nevoie de detaliile tale idioate, ca de exemplu, că colegii lui îţi trimit cerere pe facebook iar el ţie nu. Ce tot săriţi cu curul în sus de bucurie dacă un puştan vă priveşte nici 1 secundă-n ochi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dă-i bani, te va băga în seamă.

| CristinaCtC a răspuns:

Iti zic eu... mai ai de mancat multa mamaliga pana sa te izbeasca dragostea.

| SergiuPhPsV a răspuns:

Super tare happy
Deci daca tu ai fi cu el ( un exemplu ) ce ai putea sa faci cu el? Sa te pupi toata ziua? Inca mai ai de crescut si dupa sa iti gasesti prieten (dupa mine), tu preocupate de scoala acum, nu de baieti.winking
Daca vrei nu imi baga raspunsul in seama...

| hitru a răspuns:

Poarta funste mai scurte, mai sexi stii tu ca curvele si cind il vezi ridica fusta in sus...ok? o sa functioneze