| Chnss a întrebat:

Hey TPU.Nu stiu ce e cu mine.sincer.M-am despartit de un baiat acum o luna si imi era foarte bine fara el, nu sfeream, nu eram trista, nu imi era dor de el, nu nimic. Dar mi-am facut un id nou si l-am bagat si pe el, mai mult ca sa-mi cer scuze pentru ca eu am gresit la despartirea noastra si nu vroiam sa-l stiu suparat pe mine.Si am inceput noi sa vorbim si la un moment dat mi-a zis ca m-am schimbat...in bine chiar si ca ii place chestia asta. Si in momentul ala am simtit cum din nou incep sa-l plac, din nou ma gandesc la clipele placute.Nu stiu de ce dar mi s-a mai intamplat tot cu el. Si eu si el dupa ce ne despartim, stam o luna sau doua fara sa vorbim deloc, iar cand vorbim chiar daca avem prieten/prietena incepem sa ne placem din nou.Asta simt si eu si el. Voi ce ziceti? Chiar mi se pare ciudat sa se intample asta de atatea ori... Funda.:*

3 răspunsuri:
| allllexaaaa a răspuns:

Intreaba-l pe el ce intentii are. Daca vreti ca relatia sa mearga incercati sa nu va mai certati si sa va ganditi ca nu puteti sta prea mult timp despartiti si ca cel mai bine ar fi sa fiti uniti si poate va fi mult mai bine.Totusi ascula-ti inima.

| sssssymo a răspuns:

Din cate am inteles, amandoi va ganditi unul la celalalt.ar fi mai bine sa va impacati.asa amandoi veti fi fericiti kiss

| KidUToxiCc a răspuns:

Pai incearca sa fi din nou cu el pentru o luna macar si sa vedeti daca merge sa mai fiti impreuna daca nu merge ar trebui sa o luati fiecare pe alt drum... Bafta kiss Te-am pupat happy