| elNino212 a întrebat:

sunt intr-o relatie cu o fata de 2 luni de zile. Chestia este ca recent relatia a devenit oarecum monotona. Inainte sa fim impreuna petreceam ceva timp amandoi si discutam multe lucruri impreuna, nu pot zice ca acum nu petrecem timp impreuna, doar ca a devenit o relatie monotona. Nu mi s`a intamplat pana acum sa devina asa de repede. Ma gandesc si la chestia ca eu am o mentalitate putin mai dezvoltata, gandesc altfel, poate mai matur, pe cand ea are problemele ei de "miss boboaca" in liceu si bla bla. Ma simt si oarecum ciudat, deoarece situatia mea materiala este una chiar critica pe cand a ei este suficient de ridicata, adica ma doare enorm ca nu pot sa ii spun: "Hey babe, haide astazi sa iesim la un suc" poate asta e si problema, deoarece noi nu facem altceva decat sa ne plimbam si cam atat.happy

Răspuns Câştigător
| ViseDestrămate a răspuns:

Hei elNino212!happy Păi să ştii că dacă ea te iubeşte, va înţelege şi situaţia ta. Dacă într-adevăr te iubeşte, nu poate să te lase baltă doar pentru că nu ai o situaţie financiară prea grozavă...şi pn legătură cu miss boboc.eh,înţelege şi tu, toate fetele facem la fel. Titlul de miss e un titlu important pentru fete.Îţi urez multă baftă!
Pa-pa!

6 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Si care-i intrebarea?

| elNino212 explică (pentru emabrumareanu29):

A, scuza-ma pe mine credeam ca se subintelege. Ce pot face sa scap de situatia asta?

| dragutz60 a răspuns:

Bla- bla- bla chatterbox

| elNino212 explică (pentru dragutz60):

Auzi?! Daca nu esti interesat sa dai un raspuns la intrebare de ce mai postezi aici? Cred ca pot sa traiesc si fara raspunsul tau briliant.

| anabela15 a răspuns:

Poate ca la inceput ati petrecut mult timp impreuna si acum a inceput sa se plictiseasca, si e doar pe interes. Acum depinde.sau poate pentru ea e foarte importanta toata chestia cu ""miss boboaca".cam asa sunt toate fetele la liceu.stii cum se spune:odata in viata esti boboc... poate ca dupa ce o sa se termine o sa revina la normal...sau poate o sa fie mai rau.deoarece toate fetele se schimba cand ajung la liceu.depinde si de colectiv. daca are in clasa fete cu fite care stau dupa baieti cu bani asa o sa ajunga si ea.si depinde de vointa fiecareia. daca vrei sa vorbim mai pe indelete add bella_sweet37 si o sa iti explic mai multe dupa ce o sa am mai multe detaliihappy

| ingeras17 a răspuns:

Din cate am inteles ai zis ca inainte sa fiti impreuna...deci erati amici inainte. un mic sfat nu te combina cu o amica pentru ca normal ca dupa devine asa monoton va ganditi ca vai acum sunteti impreuna si normal ca nici nu mai stiti despre ce sa mai vb