| MihalacheAna1989 a întrebat:

Vreau sa imi iau un hamster!

Mama nu prea vrea sa imi ia.

Sfaturi!

App sunt din Calarasi, am acces in tot orasul imi puteti spune la ce pet shop pot gasi unul (strada numele ect)!

FUNDA GARANTAT!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite. nu sunt din Calarasi dar sigur vei gasi tu un pet shop. eu am venit sa iti zic povestea mea cu hamsterul meu Stuart. pe data de 18 septembrue am primit un hamster. Doamne ce fericit am fost! aveam griia de el ii dadeam drumul prin casa. Apoi cand plecam la bunica, il luam si pe el si aveam o rotita dinaia o bila in care il puneam si se plimba prin toata curtea. Mama ce dragut era! Intr o seara mama imi spune : te rog sa invelesti cusca cu ceva ca o sa iasa hamsterul. Eu am zis daaaa sigur. Si asa a si fost. Eu stau la apartament si din noaptea aia nu l am mai vazut nicioadata si totusi au trecut 2 ani si tot timpul cand imi amintesc de el plang sad dar ce vreau sa iti spun este : sa ai foarte mare grija de el! Sa nu il lasi de mic liber cel putin dupa 2 luni. multa bafta!