| Ang3l_2482 a întrebat:

vreau sa intreb cat costa un hamster in orasul Campina, jud.prahova,sau cine vinde sa-mi zica cat costa? Stiu un pet-shop pe strada Kogalniceanu, dar nu stiu cat costa un mic rozator! Va rog razpundeti!

Răspuns Câştigător
| ApofissPapaya a răspuns:

@bombonelul: nu cred ca e corect
intre aceste preturi variaza un porcusor. Un hamster la mine e 10-30 lei. 10 lei cel sirian iar 25-30 lei e cel pitic (Campbell, Roborovski, Chinez). Mai mult de atat nu poate fi. Ti-as da unul gratis daca ai fi din Clujwinking

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eu sunt din Gorj la noi e 15 lei un puiutz.Sunt animale dragute!

| Ang3l_2482 explică:

Aha, mrs. Mia zis o prietena ca a luat un hamstyer din ploiesti cu 25 de lei.Cum ai zis si tu difera pretul!

| bombonelul a răspuns:

Poi un hamster e la acelasi pret eu am vazut cu 50lei-PUI si 80lei-adulti mai bine iti iei un pui pretul poate sa difere de la un magazin la altu eu am vazut pui cu 20lei dar si cu 85 lei deci vezi tuwinking