| frumusika_2407 a întrebat:

Hey TPU`! vreau sa ma ajutati intr-o problema. Eu sunt cu un baiat de 4 luni, dar mereu cand intra pe mess sta pe invisible sj nu ma baga in seama, deoarece este preocupat sa se joace si le zice altor baieti sa nu imi zica ca a intrat deoarece nu vrea sa vb cu mine. Pe mine ma deranjeaza lucrul asta, eu il plac mult si deseori are niste gesturi care nu sunt asa suportabile. ce credeti., mai raman cu el sau ma despart? help pls[fundita] :*

Răspuns Câştigător
| Betty18 a răspuns:

Nu e bine ca te respinge asa chiar deloc. ar trebui sa porti o discutie serioasa cu el si sa-i explici ca te simti ignorata de el si chestii de genul. daca nu face un efort sa schimbe asta macar putin inseamna ca nu prea ii pasa de tine. ce naiba macar sa iti zica in fata.,, femeie lasa-ma sa ma joc nu am chef sa ma stresezi tu! " pe la spate isi roaga prietenii sa nu iti zica ca vorbesc cu tine...nu e bine...

8 răspunsuri:
| opierdevara a răspuns:

Ftoohee hee
Desparte-te de el!
Nu vezi c fite arE?

| Borgir a răspuns:

Eu zic sa o lasi balta interesul trebuie sa fie din ambele parti

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Pai vbste cu el,spune`i ca nu`ti convine, si daca mai continua o sa va despartiti, iar el daca te iubejte o sa intseleaga si o sa incerce sa rezolve problema asta.nu cred ca ar fi cazul sa va desp din cauza aceasta, mai ales ca tu tii la el, si poate si el la fel.hydi ti pup:* si sper sa o rezolvati si sa nu va desp!

| Marina1000 a răspuns:

Bate-ţi şi tu joc de el cum face cu tine şi ai să vezi că no să i convină!tongue

| Deeu_1723 a răspuns:

Se pare ca vrea sa scape de tine.Dar poti discuta cu el.

| EmY_7441 a răspuns:

Eu as zice ca daca il placi sai accepti defectele doar nimeni nu-i perfect

| daria996 a răspuns:

Daca as fi in locul tau as gasi motiv pentru care nu vrea sa vb cu tine.trb sa fie un motiv.mai mult de cat jocurile. odata ce ai gasit motivul sa gasesti o solutie e mai usor, sau poate chiar sa discuti cu el si sa ii spui ce te deranjeaza(nu ii reprosezi, doar vb). sigur o sa inteleaga...

| CristinikCristina a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te desparti de el.Consider ca asta nu mai e o relatie din moment ce el te respingewinking Sper ca ti-am fost de ajutor. fundabig grin?