| AcidCuSange a întrebat:

Hei friends.Cum aflu daca un baiat ma place, totusi, stiind ca amandoi suntem timizi si nu ne putem intreba unul pe altul.De la un timp, se uita la mine in clasa cand trece pe hol. Fundita pentru primul cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| ciucalataaerata a răspuns:

Buna draga mea:d... daca amn2 sunteti timizi ar trebui sa lasati lucrurile sa decurga de la sinelove struck...adica sa ii arati ca si tu tii la el si ca iti place de el:d apoi totul vine de la sine nu conteaza timiditatea:d

bft:*:*:*

1 răspuns:
| anqutsel a răspuns:

Poi incearca sa intrii in vorba cu el.
Infrunta-ti timiditate.Parca te-ar manca cineva.
nu se intampla nimic.
VOrbeste cu el.
Ajungi in amanunte.
Si ajungeti prieteni!
Apoi, ...cne stie... iubiti