| RoXyCy a întrebat:

Hi all! Cam de 3 ani (de cand m-am apucat de sport) am fost atrasa de un baiat la care nu credeam sa pot ajunge vreodata(e de o varsta cu mine). Imi placea de el, lui nu, dupa un timp era invers si tot asa.cam prin toamna, a fost cam pentru 2 zile (aventura se poate numi) cu varamea'(cea mai buna prietena)...asta nu e o problema, am trecut peste. ea a spus ca nu-l place si ca a vrut doar sa'i deie satifactie(atunci am descoperit ca are si o latura tandra). Oricum a trecut oh go on. inainte de asta l'am placut, dar a incetat(din fericire) cu cateva zile inainte de concurs ca sa nu sufar. Chiar nu stiu daca acum.ma placeconfused
Simptomele:
-se uita la mine in timpul antrenamentului (constant, aproape de fiecare data)
-acum ca e iarna agata numai in mine (desi mai erau si alte fete cu mine), arunca in bulgari numai in mine, si venea numai la mine sa ma spele, luandu'ma in brate si incercand sa ma tranteasca laughing

Deci. ce sa cred? Sa il plac? El ma place?

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Eu nu mai stiu daca inca il placi, sau nu. Da, el da semne ca ar fi interesant de tine. Se agata de tine cum poate, cu priviri si gesturi. Dar cred ca e mai mult o joaca; ba il placi, ba nu, ba revine dn nou, ba te razgandesti. Cred ca e cazul sa te hotarasti pentru a sti care ar fi pasul tau in continuare. Ii dai si tu aceleasi semne pe care ti le ofera el, caci acestea-s cam clasice, adica raspunzi pozitiv gesturilor lui : priviri ascunse, mai intense, incercare de-a pierde timpul langa el, de-a te baga in seama, de a-i arata ca este important in acel moment si asa va apropiati. Dupa, mingea este in terenul lui.

4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Sa va trantiti unde trebuie nu numai in zapada

| BlackAngel97 a răspuns:

Sall.Nu cred ca as putea sa iti spun exact daca el te place sau nu pot doar sa presupun.Ai putea sa incerci chiar tu sa aflii batand niste apropoouri si sa vezi cum reactioneaza, daca u esti sigura ca il placi fa-o daca nu esti foarte sigura gandeste-te mai bine inainte ca sa nu suferi mai tarziu.Eu sper sa ai noroc :* bafta

| RoXyCy explică:

Faza e ca chiar nu stiu daca ma place, si nu stiu cum as putea sa'i arat ca si eu il plac, ca sa poata recunoaste...cum sa procedez? happy

| XxblackknightxX a răspuns:

Pai cred ca ai noroc si te place.mult noroc