| ZapaciLaa a întrebat:

In vacanta de vara am fost la sat la varamea si m-am indragostit de un baiat de acolo. Eu cu el si cu varamea stateam in fiecare seara afara impreuna si dupa ceva timp, varamea i-a spus lui ca mie imi place de el, dar eu nu eram de fata. In cateva zile el mi-a spus ca ii place si de mine dar si de varamea. Si marea coincidenta a fost ca si varamea il placea. Si i-am spus ca nu ne poate place pe amandoua egal pentru ca suntem foarte diferite la caracter, dar la fizic nu prea. Si nu dupa mult timp a inceput sa se dea smecher. Cu varamea vorbea urat si cu mine nu vorbea deloc laughing. Iar cand a fost Ruga el a venit si a stat cu mine cu varamea si cu mai o fata, iasmina. El a zis ca vrea sa o ia pe Iasmina la dans numai sa ne faca noua in ciuda. Dar eu cu varamea i-am spus ca el o sa regrete comportamentul lui, nu noi. La cateva zile de la Ruga varamea a venit acasa la mine si nu mai am nici un fel de legatura cu el. Dar apropo acolo e un baiat care ma place si e de aceeasi varsta cu baiatul asta de care v-am zis.Stiu ca el ma place foarte mult dar eu nu il plac. E dragut dar nu poate sa imi placa de el doar daca vreau.
Oricum baiatul de care imi place mie are telefon dar e pe orange si nu prea are semnal acolo si nici nu stiu id-ul lui.
Dar intrebarea mea e: Se mai poate repara ceva intre noi, Sau sa fac eu ceva? pentru ca eu inca il mai plac. Si in plus eu merg acolo doar in vacante si ne vedem rar. MultumesC!

Răspuns Câştigător
| NarcyNarcisa a răspuns:

Baiatul nu te merita. Daca filtreaza si cu tine si vara-ta, plus tipa aia Iasmina nu merita atenitia ta.Incearca sa-l cunosti si pe celalat baiat. Daca nu merge asa.pana la urma mai exista baieti in lume, nu?

2 răspunsuri:
| Lummy a răspuns:

Gandeste-te bine cu care dintre cei 2 ai mai multe avantaje, si alege cu inima:X

| alesia_7300 a răspuns:

Super poveste dar cred ca baiatul e un nesimtit