| elenukbombonik a întrebat:

Hii^^. Ziua unei prietene bune se apropie. Si nu stiu ce ii pot cumpara. Ideii. Cat mai multe ideiiiii:3.

Răspuns Câştigător
| spi a răspuns:

Un tricou personalizat, o poza cu voi 2 sau chiar un album foto, un urs mare de plus, bijuterii de argint sau fa-i un tort. funda?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
-un parfum
-o geanta
-o bijuterie
-un animalut de plus
-o crema
etc.
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uite, pe calcule.ro e o chestie interesanta, cred ca o sa te ajute, spre sa-ti placa :) http://www. calcule.ro/Idei-Cadouri.aspx

| elenukbombonik explică:

Multumeschappy.

| Twinky a răspuns:

Eu i-am facut prietenei mele un colaj din toate pozele noastre...mentionez ca suntem prietene de la 3 ani si am avut foarte multe, pe care le-am combinat...de cand eram mici, si de acum, de la cele mai importante momente etc. apoi, poza finala, am imprimat`o in format mare, am cumparat o rama foto si i-am dat`o. I`a placut enorm, a inceput sa planga.
Deci sfatul meu e sa ii faci ceva personalizat. bafta multa