| anonim_4396 a întrebat:

Iese cineva la o plimbare prin Bucuresti mai tarziu? Voi iesi si eu mai tarziu, simt nevoia de am face prieteni noi si de a socializa, si nu vreau sa ies singur.

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Super, mi-ar place sa imi fac prieteni noi

20 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stii sa citesti sau doar nu pricepi ceea ce citesti?
ia mai arunca un ochi odata sa vezi ca eu eram de partea ta la treaba asta, o ia comentatul aiurea inaintea creierului... chill

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Si tu stii sa invarti banii ca tipul de mai sus? straight face Aveam alta parere. laughing

| JustStitch a răspuns (pentru anonim_4396):

Am rugamitea sa vb in alta parte

| anonim_4396 explică (pentru JustStitch):

Stai linistit ca nu-ti sufla nimeni gagicile.

| BlackRose03 a răspuns:

Daca vrei sa socializezi incearca sa iti gasesti prieteni in viata reala si sa comunici. Punand intrebarea asta aici poate fi periculos.Pe TPU exista peste 1.000.000 de utilizatori.Nu poti stii niciodata cine iti poate raspunde.Stabiliti un loc, o ora si te trezesti intr-o balta de sange la capat de lume strigand dupa ajutor.Sunt multe astfel de cazuri si nu imi place ca pe site-urile de socializare sunt din ce in ce mai des persoane care sufera de singuratate si isi fac prieteni in mediul virtual care se pot dovedi a fi criminali.Plus de asta ca vrei sa o faci mai spre seara.Perfect! Acum nu zic ca ti s-ar putea intampla tocmai tie, dar nu se stie niciodata. Daca cineva e de acord sa iti fie amic din mediul virtual in realitate s-ar putea sa fie o persoana mult mai disperata si mai lipsita de viata sociala ca tine.Fi increzator si sigur pe tine si pe deciziile pe care le iei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Banuiesc ca tu esti un smecher de cartier, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si esti smecher? Cum e viata ta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa e...scuze, eu n-am smecheria de cartier.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gata, mi-ai demonstrat, tu esti genul de tip de care au nevoie fetele, limbajul mi-a dovedit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai vad ca nu stii sa scrii, de asemenea, nici sa te exprimi nu prea stii. Esti chiar un analfabet, iar din pacate, nu esti singurul. Acum sa te intreb si eu, ce fel de fete ai avut tu?(pun pariu ca tot niste taranci analfabete) Cum ti-a spus si cineva mai sus, smardoiala de cartier pana la vreo 25 de ani, dupa care viata incepe sa te loveasca. Tare curios sunt daca peste 10 ani vei mai avea un astfel de discurs. Apropo, dragut din partea ta ca ma ignori.

Răspuns utilizator avertizat
| StefanCosmin a răspuns:

Vezi de ce pedofili sau traficanti de oameni dai

| kanechy a răspuns:

Mai citeste odata, el a vrut sa isi faca prieteni noi, nu o iubita, daca tie iti place sa te golanesti asa, fi tu o puslama si nu corupe tu pe altii! Pt ca a fost Craciunul am sa iti daruiesc un prezervat## drept cadou, prostii ca tine nu trebuie sa se inmulteasca.

| kanechy a răspuns:

Pe mine nu ma intereseaza intrbarea astuia! Eu eram deranjat de atitudinea golanului de mai sus, ca sa se inteleaga clar, nu am mai comentat si in dreptul lui OakyOaky! Am crezut ca e clara faza, asa cad multi in plasa

| suntserios a răspuns (pentru kanechy):

Ce atitudine? Ca i-a zis cum functioneaza realitatea?

| kanechy a răspuns:

Deci sa inteleg ca si tu esti de aceeasi parere? Iti convine ca un baiat trebuie sa fi asa golan, ca respectuos nu este ok? Eu ma refeream sa nu raspandeasca conceptia asta spurcata cu " baietas de cartier" si cu impocrizia la maxim! Atat!

| suntserios a răspuns (pentru kanechy):

Ce baietas de cartier? I a zis sa aiba initiativa, sa stiu sa fie barbat, sa fie sigur pe el, sa aiba incredere, sa stie sa filtreze lumea din jur. Asta nu inseamna baiat de cartier, inseamna sa te adaptezi realitatii unde nu totul e roz

| kanechy a răspuns:

Siteul de prosti e langa, nu il mai confunda, nu am nici o treaba cu intrbarea aluia, tu esti problema! La tine ma refeream in tot acest timp! Se vede cine duce lipsa de afectiune! In general doar golanii deoarece sunteti lasati repede sau chiar nu aveti norocul la o fata

| kanechy a răspuns:

Am plecat cateva zile si tot prost te.am gasit, oamenii astia incearca sa iti explice ca esti un dobitoc vulgar si analfabet, iar tu o ti tot pe a ta! Tot te lauzi ca stai in Bucuresti si ce daca?! Se vede ca nici pe la scoala nu ai mai trecut si in prezent te ocupi cu a prostii oamenii,. Daca stai in Bucuresti crezi ca esti mai cult sau mai rasarit fata de cei din alte parti?! Afla ca nu! Ai folosit cuvantul taran dar nici macar tu nu sti ce inseamna! Inseamna om simplu, probabil ai vrut sa jignesti dar nu ti.a iesit! Definitia cuvantu.lui jmecher este cu totul diferita de ce esti tu! Tu te numest vagabont, sau nu stiu, cred ca are sa se inventeze un cuvant special pentru tine! Pe mine ma uimeste cum ai descoperit net.ul?