| sweetcupcake97 a întrebat:

Ii place barbatului ca logodnica sa sa-i povesteasca despre fostele relatii?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! nu mi se pare normal, cand vii dintr-o alta relatie, si te bagi intr-o alta, trebuie sa stergi cu buretele tot, si nu fa prostia sa compari o relatie cu alta, doar tu, in mintea ta poti face comparatia sa vezi daca merita sa mergi mai departe...

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Un barbat ar considera aceste povestiri drept tentative de a-l compara cu altii si, eventual, de a-l pune in inferioritatae.

| William a răspuns:

O sa iti raspund cu o intrebare: Ii place femeii ca logodnicul sa sa-i povesteasca despre fostele relatii?

| IMC90 a răspuns:

Pfaaa, stii cum laughing Nici nu pot sa adorm noaptea pana n-aud 2-3 d-astea...

Evident ca nu, tie ti-ar place sa aflii in ce pozitii a facut-o pana acum prietenul tau si ce strigau respectivele cand ajungeau la orgasm?

| victoreanu a răspuns:

In nici un caz. Evita pe cit posibil astfel de discutii.

| BoAfan a răspuns:

Nuuuuuu