| Praduitor17 a întrebat:

Fostele relații pot afecta relația actuală? Eu sunt gelos pe fostele relații amoroase ale fetei de care îmi place. Și am auzit că nu mai e virgină. Și mă simt ciudat că a fost cu altul în pat. E ciudat.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a nu mai fi bulversat/socat de comportamentul anterior profund "imoral" al fetei respective, ar fi indicat sa o lasi in plata domnului si sa-ti gasesti una inocenta, pura, o adevarata fecioara. Probabil ca vei reusi sa si gasesti daca vei cauta acolo unde mai sunt astfel de "specimene". big grin

| GreenVoid a răspuns:

Ia.ti o virgina atunci ce mai stai cu ea daca ti se pare ciudat.E o prostie sa fii gelos pe fostele relatii cand sunt foste si actualul esti tu.