| Deenniii2016 a întrebat:

Imi pare rau pentru categorie, dar e GRAV! Va rog! Buna, deci am facut o prostie catastrofala! Deci eu am lipsit/chiulit de la scoala, foarte mult(80 absente) si parintii mei au aflta si tata a fost chemat la scoala sa vorbeasca cu diriginta, in + s-a aflat ca am si falsificat 2 motivari iar acum diriginta imi motiveaza numai daca parintii o sun. In fine chestia asta s-a rezolvat pana la urma, Dar acum printii si-au pierdut increderea in mine. Ce as putea face sa le recapat increderea? (E prima data cand au zis ca si-au pierdut increderea in mine foarte serios) Ce as putea face?:-s:-s:-scrying((

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nimic nu mai poti face. Parintii tai oricum te vor iubi dar incredere in tine nu mai pot avea. Trebuie sa treaca mult timp, timp in care tu trebuie sa demonstrezi ca esti o persoana matura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa Nu iti mai minti parintii niciodata.Asta este o problema de relatie cu parintii tai, nu de Dragoste si sex.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocmai de aia a postat-o la "familie si relatii"...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Necunoscut112):

"Daca taceai, filozof ramaneai". Spune o vorba din strabuni.De ce comentezi daca nu stii despre ce este vorba?

| Deenniii2016 explică (pentru Necunoscut112):

happy :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt părinti(toți părinti sunt îngrijorați)
Cu timpul o sa treacă, încearcă sa ei note cat mai bune la scoală etc.

| tiffanylor a răspuns:

Sa ai o discutie serioasa. sa le spui adevarul (pentru ce ai chiulit) chiar daca e vb de un baiat, sau prietene, cu scuzele de rigoare si. lucrurile incet, incet se vor indreptahappy daca nu o comiti din nou

| Deenniii2016 explică:

Am uitat sa precizez ca sunt in clasa a X-a sad