| anonim_4396 a întrebat:

Imi plac niste baieti din scoalasad cum sa fac sa ma apropii de ei? de felul meu sunt cam rusinoasa

9 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Vrei sa intri in gasca lor? Daca mai sunt fete imprieteneste-te cu una din ele si ai rezolvat.

| alexflor87 a răspuns:

Daca sunt mai multi, cred ca ai o problema foarte mare.Mai bine asteapta pana vei fi sigura ca iubesti pe cineva.

| Bishop a răspuns:

Ma eu joc metin2 am lvl 83 si acasa ajungi gm n-ai cum gm e cel care e inventat jocu si u nu l-ai inventat in veci veciilor vei fi gm laughing

| PARYSSS a răspuns (pentru Bishop):

rolling on the floor boss nu ai treaba cu metinuwinking gm nu a invetat metinu e cea mai mare prostie auzita vreodata gm e cel care are grija de server si nu este neaparat cel care detine sv eu unu am sv de metin si stiu cu ce se manancawinking

| D A R i U t S s A a răspuns:

Niste baieti?
Alege si tu unu care iti place ce-l mai mult si incearca sa te aproprii de el. sa-l bagi in seama dar nu sa-l sufoci, vorbeste cu prieteenii lui. vorbeste cu el pe mess.thinking

| Dominicc a răspuns:

Mai multi?laughing vai vai... cum te imparti?laughing rusine

| Alice_6278 a răspuns:

Fii mai kurajoasa.nu fii asa timita deoarece nu ajuta la nimic.delanceput fa kunostshintza si vei vedea ca vei komunika cu totzii.succes

| versavia a răspuns:

Niste baieti? Nu crezi ca ar trebui sa-ti placa doar unu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma uit in fotografie si, cu parere de rau, iti spun ca n-ai nici o sansa.Prea esti rusinoasa.