| Problema_2711 a întrebat:

Imi place de o fata(dragoste la prima vedere) si ei i place de mine dar am facut o prostie si i-am zis daca vrea sa fie cu mine prin prieteni si cand i-am zis mi-a zis ca se gandeste si daca o invit la dans nu ma mai baga in seama pana in a doua zi, iar prietenu meu i da tarcoale ei si il baga mai mult pe el in seama crying ce sa fac?

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Poate ca si prietenului tau ii place de ea. cheamo pe afara vb cu ea p mess stai mai mult langa ea decat pr tawhappy

| ElHuron a răspuns:

Poate prietenul tau incearca sa te bage pe felie cu ea. Si de aia stau ei mai mult impreuna ca sa iti faca lipeala. Acum nu stiu daca ce am spus mai sus e adevarat, e decat o parere. In orice caz eu in locul tau m-as informa foarte bine sau m-as duce la ea si i-as spune : "Auzi, nu vreau sa ne certam dar ieri iti placea de mine acum te dai pe langa tovarasul meu..." Gandeste-te la ceva de genul. Sper ca ti-am fost de ajutor, amorezule ^^.

| Mihutt a răspuns:

Asta e, ti-a furat-o, daca esti tantalau; p, data viitoare spune-i tu tongue funda