| kytykat a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa a 6a cu care am ost combinata l-am intrebat daca vrea sa ne impacam iar el a spus ca nu l-a intrebat prietena mea si el a spus ca da ce ar trebui sa fac eu de 3 zile nu am iesit din caa si pling in continu m-ati putea ajuta?

Răspuns Câştigător
| blackangel_7400 a răspuns:

Păi în primul rînd nu mai fi bosumflată. Dupaia aranjeazăte şi încearcă să te conbini cu unu care să te placă şi să acepte sigur şi încearcă să îl faci gelos şi nul băga prea tare în seamă. La colega mea a mers poate merge şi la tine, la ia băiatul a venit şi s-a rugat ca un căţeluş să fie iubita lui. Fundă happy

7 răspunsuri:
| razvan1305 a răspuns:

Incearca sa te imbracii atragator si intrabal atuncismug

| AnGeL a răspuns:

Treci mai departe asa cum a facut si el

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Mai insista
Du`te cere`ti scuze, si mai vb cu el.
Dar daca stai inchisa in casa si plangi degeaba, cu siguranta nu rezolvi nimicstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa plingi de mila cartilor ramase singure aruncate in birou.

Răspuns utilizator avertizat
| Katyfera1999 a răspuns:

Buna**! Trebuie sa ii lasi un pic de eer sa respire! Poate ca si el se gandeste la tine dar nu are curajul sa iti spuna!

| roxana_3474 a răspuns:

Draga mea lolypop... daca stai inchisa in casa si plangi nu rezolvi nimica draga mea. Stiu ca te doare inima, ceerti scuze de la el incearca sa fiti prieteni buni. Incerca sa il uiti stiu ca iti este greu
IMI PARE RAU PENTRU TINE >:d< sad