| lovemenowlovemeTomorrow a întrebat:

Imi place de un baiat iar acesta nu recunoaste ca ma place ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Dashunia a răspuns:

Dar tu esti sigura ca te place?
sunt doua variiante
1-sau e prea sfios
2- sau nu te place
dar incearca si tu sa-i atragi atentia, afla de ce e pasionat si incearca s-a vorbesti cu el despre hobby-ul sau
afla mai multe despre el, fa-l s-a se intereseze de tine, iar dupa ce ati vorbit un anumit timp ignora-l, uneori daca te saluta poti s-a nu-i raspunzi, baietilor nu le place cind sunt da-ti la o parte
sper ca ti-am ajutat

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| oanard174 a răspuns:

Lasa-l sa-si faca curaj, sa nu faci greseala sa ii spui ca il placi. apoi te va lua de fraiera.

| Pitzipoanca a răspuns:

NU RECUNOASTE? Iubito, tu intelegi sensul acestui cuvant?
Sau oligofrenia din capsorul tau sec te impiedica?
Daca nu "recunoaste"... Ghici ce? Nu te place.
Treci peste. Sau iti place dedesubt? laughing

| Sorinacio a răspuns:

Fa in felul urmator:Sedul.Primele dati se va preface ca este neinteresat si te va refuza.Cand nu este atent sarutal si ii va mai pierii din neinteres si din ce in ce mai mult pana veti fi impreuna.Credema ca asa s-a intamplat cu iubita mea si cu mine.big grin

| roxanaclipaflorentina a răspuns:

Incearca sa ai atragi atentia dar fii cat de naturala posibil