| ralucutza120_9455 a întrebat:

Am o prietena care ii place de un baiat toata lumea zice ca-l place dar ea nu recunoaste

Răspuns Câştigător
| Demetriavic a răspuns:

Deci moi daca cumva ea e cea mai buna prietena ai dreptul sa te bagi dar daca e doar o prietena...nu prea trebuie sa te bagi...trebuiesa hotareasca ea cand si cum o sa ii spuna ea trebuie' sa stie

3 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Ase si care-i intrebarea?
daca nu recunoaste, ce? ii treaba ei pe cine iubeste si pe cine nu, si ca de-obicie lumea se baga-n seama oh go on

| reyna_7838 a răspuns:

Si ce-i cu asta? raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci mai are dreptul daca il place nu o face sa recunoasca dar sigur vor fi impreuna deci lasa un timp o sa recunoasca