| anna2011 a întrebat:

Imi place foarte foarte mult de un baiat. Dar vreau sa aflu daca si el ma place.Cand merg la scoala ma priveste atent orice miscare as face.Am pus un coleg sa il intrebe daca simte ceva pentru mine. El a spus ca mai simte. Dar eu nu cred ca mai simte ceva.Problema este ca eu am mai fost o data cu elsad. va rog din suflet ajutati-ma daca aveti raspunsuri contactati-ma:brunetika_anutza_yoo.va astept cu niste raspunsuri!

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

De ce il intrebi prin intermediari? De ce nu ai curajul sa-l intrebi singura? De ce atatea indoieli si nesiguranta?

| Dizzydizz a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa faci rost de id lui. p messenger iti faci mai mult curaj.Sau eventual un nr de tel si sa vb prin sms.
Oooori sa stai cu prietenii comuni.In orice caz sa ai contact cu el.
Apoi din gesturi, cuvinte iti vei da singura seama daca te place sau nu, mai bine nu-ti face iluzii, daca dupa afli ca nu se uita la tine ca te placea si vei fi dezamagita?
Crede-ma, am patit-o pe pielea mea, si tare am mai suferit atunci:*
take care!

| Siracuzia a răspuns:

Buna!happy
In primul si in primul rand, curaj!
Asa, nu rezolvi nimic, cu ajutorul intermediarilor.Totul trebuie sa fie doar intre tine si el.
Il chemi intr-o zi mai intr-un colt sau intr-un loc mai retras, il privesti in ochi si il intrebi pur si simplu:Mai tii la mine? sau Vrei sa fim din nou impreuna? Nu are cum sa nu iti dea niciun raspunshappyAi incredere in minewinking
Si eu am patit asahappyVei scapa de orice indoialawinking
Mult succes!:X

| forever4you a răspuns:

Eu una cred ca te place, de ce nu-l intrebi tu daca simte ceva pentru tinebig grin

| L0vely a răspuns:

Buna! pai...cred ca ar trebui sa il intrebi tu... direct!winking daca ceri sfaturi, te plangi si speri ca o sa fie bine nu castigi nimic! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci eu zic sa fii atenta ce face, daca te priveste insistent, iti zambeste, iti face din ochi sau de cele mai multe ori iti evita privirea : e clar ca simte ceva pentru tine big grin
Eu cunosc de un an un baiat si mii s-a intamplat si mie exact asa, iar acum sunt cu el de jumatate de an love struck