| babyforyou a întrebat:

Buna am cunoscut un baiat la scoala si mi-a placut imedeat. I-am spus prietenei mele sa-l intrebe ce simte pentru mine si a spus ca ma considera draguta darcrede ca nu ne potrivim. Dar acum simt ca ma priveste cu iubire ce sa fac?

3 răspunsuri:
| xXCrystyanXx a răspuns:

Abia v-ati cunoscut si deja vrei sa te iubeasca? Incearca sa stai mai aproape de el, si nu uita iubirea vine in timp.

| drakdivin a răspuns:

Sa ai grija happy. Poate te priveste altfel acum pentru simplul fapt ca stie ca ai o slabiciune pentru el si poate profita de asta. Sau happy a realizat ca esti perfecta pentru el si vrea sa fie cu tine. Doar tu poti sa iei o decizie.

| monyca_1786 a răspuns:

Pff. e complicat. sh mie mi-a placut d un baiat d la scoala sh i-am dat impresi ca il plac sh i-am spus sa ne intalnim intr-o ora sa il intreb ceva sh l-am intrebat ce simte pentru mine sh el a zis ca simte multe sh i s-a facut fata super rosie.eu i-am zis sa imi zica exact sh a zis ca imi zice p mess. sh mi-a zis ca ma plk. dupa aia eu eram foarte entuziasmata da` m-am plictisit ca nu facea urmatorul pasasa ca m-am indragostit d altul:deci eu zic sa il intrebi fata in fata ce simte pentru tine! sh dc iti zice ceva d genu` ca iti zice p mess sa o lasi balta