| guymrs a întrebat:

Imi place mult de o fata, dar ea cred ca nu ma place ca as putea face ca sa ma placa si ea?

Răspuns Câştigător
| NuMaCheamaNicicum a răspuns:

Nu poți obliga pe cineva să te placă.
Într-adevăr,poți încerca...să fii amabil cu ea,să fii respectuos cu ea, să îi oferi ajutor ori de câte ori are nevoie... NU trebuie să pari (cel puțin nu ăn preajma ei sau a prietenilor ei) un tip de bani gata, adică trebuie sa fii TU! Nu fă pe șmecherul prin preajma ei.
Totuși, dacă te place, te place. Dacă nu te place nu o poti obliga.
Baftă!

| guymrs explică (pentru NuMaCheamaNicicum):

Mersi mult de sfaturi

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Cucereşte-o şi va fi bine, dacă nu dă semne că te place sau măcar un motiv, e timpu s-o uiţi.

Să ai încredere în tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde sti ca nu te place?

| Chupulix a răspuns:

Fii dragut cu ea, fa-i complimente, ajut-o chiar daca iti cere ajutorul sau nu, cand te mai aporpii de ea fa-i cu mana prin par, apoi spune-i daca vrea sa iesiti pe afara. Scoate-o la un suc, o prajitura. Daca nu te va place dupa ce incerci s-o cuceresti, atunci las-o balta si treci la alta.winking

| Madalina99_9396 a răspuns:

Nu ai cum sa o obligi. Cel mai bine este sa o inviti in oras sau la un film si daca va zice da, veti vedea cum merg lucrurile! Fii optimist!