| SLeVeN a întrebat:

Imi place muuult de tot de o fata cu 2 ani mai mica ca mine care are si prieten/iubit cum ii zice ea... vorbesc cu ea in fiecare seara pe mess si nu pot rezista fara ea imi place foarte mult... asa ca nu stiu ce sa fac as putea foarte usor sa il conving pe prietenul ei sa mio lase pentru ca il cunosc bine dar m'as simti prost daca ias desparti... ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Dude, tie ti-ar place sa-ti fure altcineva femeia?

| Criiss16 a răspuns:

Tie iti place de ea sau esti indragostit de ea? Nu e tot una sa iti placa cum arata o persoana, sau sa iubesti o persoana.Mai gandeste-te.Si nu cred ca ar fi frumos sa-i furi prietena acelui baiat.Gandeste-te bine.happy

| danutza a răspuns:

Suna un prieten laughing

| sorin a răspuns:

Tu vrei sa intri intr-o relatie si nu stii intr"a cui?

| SLeVeN explică:

@ Criss imi place de ea.