| Alexandru006 a întrebat:

Imi place o fata putin mai mica ca mine si suntem in aceeasi clasa. Faza este ca cam toti baietii din clasa o plac. CUM as putea sa ies in evidenta? Sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| Anahiteamo a răspuns:

TU TRebuie sa fii mai diferit decat ceilalti colegi ai tai care o plac si ea va remarca asta. Incearca sa-i fii prieten,sa o sprijini cand are probleme,sa ii dai sfaturi cand nu stie ce sa faca,sa o faci sa rada, sa nu fii obsedat si neserios adica sa nu ii dai palme la fund, sa nu o pisti de fund sau chestii de genu asta. Nu fi badaran! Arata ca esti un adevarat cavaler. Afla ce fel de baiat ii place ei si incearca sa fii asa cum ii place ei. nOI tRebuie sa ne simtim iubite si protejate.si vrem o iubire adevarata din partea persoanei de sex opus.Asa suntem noi fetele. Acum depinde si de felul ei de a fi. Trebuie doar sa merite osteneala.BAFTA! love struck

14 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Nu trebuie sa iesi in evidenta Ii spui ca o placi si vezi ce spune si ea Daca te alege pe tine Doamne ajuta Daca nu te alege asta este asa a fost sa fie Poate ea nu era pentru tine sau poate tu nu esti pentru ea

| birdie14 a răspuns:

In primul rand fii ti insuti. Daca nu-i convine,sigur nu e de tine.
Fetele vor multa atentie,le place un baiat amuzant, de gasca, care desigur sa arate si bine.Nu uita ca unele sunt foarte geloase.
Bafta.

| CodrutM a răspuns:

Nu trebuie sa iesi in evidenta cu nimic. Trebuie sa faci singurul lucru pe care ceilalti nu-l fac, sa o inviti undeva (parc, terasa) ca sa isi dea seama ca tu chair vrei o relatie cu ea... fata de ceilalti care doar flirteaza si o ciupesc de fund, mai exact vor doar s-o f...

Succes!

| RoxXxiIi a răspuns:

Hello :]
Poi so bagi mai mult in seama si asa =D
Si intr-o zi dupa ore invit-o in oras la un suc.
Si na acolo sa deschideti un subiect interesant smug
Funda?

| Eduard a răspuns:

Sunt multe lucruri pe care poti sa le faci. Problema e sa fie pe gustul tau si dupa ce ai luptat pentru ea sa nu vrei sa o dai la o parte ca nu iti mai place. Vorbeste cu ea, comportate frumos cu ea si cu prietenele ei, nu fi prea lingusitor si nici prea ingamfat. Fi dragut si iti va returna favoarea. Dupa care incerci sa fi mai intim cu ea (prieteni, prieteni mai buni... bla bla bla... iubita).

Prietenele ei au o influenta mare asupra ei fi sigur si intereseaza-te un pic inainte. Distrati-va impreuna si gasiti lucruri in comun si dupa un timp sa nu te miri ca esti cu ea happy.

Cius

| superman_5598 a răspuns:

Pai gandeste-te tu de ce o placi pe ea (si nu ma refer la fizic)laughing.In orice caz trebuie sa iesi cumva in evidenta:daca toti baietii vezi ca sar sa o invite in oras,tu trebuie sa te faci ca si cum nu-ti pasa, iar daca niciunul nu indrazneste, atunci tu sa fi cel care o face.Chestia cu chematu in oras era doar un exemplu, intelegi ce vreau sa zic? Trebuie sa fi mereu cel special de restul, sa-i areti ca meriti mai mult ca ceilalti.
Daca toate fetele din clasa te-ar placea pe tine ar fi alta situatia.ea ar umbla ca nebuna dupa tine laughing.

| gfy a răspuns:

CA CAm e nasoala treaba. Invit-o undeva.

| ElenaGeorgi a răspuns:

Pai vorbeste cu ea, discutati, o tema comuna, dupa aceea iesi cu ea in oras, la un suc, si daca vezi ca isi va schimba atitudinea fata de tine, in bine, fata de ceilalti colegi, daca iti acorda importanta, ar trebui sa iti expui sentimentele, si vezi ce va iesi! Sper sa te fi ajutat si bafta cu ea! Funda?

| BabyBlue_1099 a răspuns:

Ai putea intra in vorba cu ea,sa-i ceri ID sau numarul de telefon, sa va imprieteniti,si etc, nu-i lasa pe alti sa faca ei primul pas, fi curajos.Bafta!

| iulia_6002 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa iesi in evidenta. cerei id.ul de mess sau nr de tl si vorbeste cu ea. fi tu. gaseste interese comune ex:un joc. din punctul meu de vedere nu ar trebui sa faci prostia de a o invita in oras din prima mai intai vrb cu ea las.o sa te cunoasca mai bine si dupa puteti iesi happy

| cristi_6245 a răspuns:

Salut! In primul rand poti sa vorbesti mai mult cu ea si sa stai mai mult prin preajma ei la scoala.

| Riry a răspuns:

Date pe langa ea ...incearca sa vorbesti cu ea invit-o la un suc sau la un film.Intreab-o despre ea ce face in timpul liber, spune-i despre tine. Sper sa reusesti

| ramonawilliamforever a răspuns:

Afla lucrurile pe care le aveti in comun...asa veti ave subiecte comune de discutie...te va remarca!

| Eduaarrdd a răspuns:

Ar fi bine o atentie, ajut-o de fiecare data cand ai ocazia, cand se uita la tine nu faci fata ca si cum ai fi speriat fa-o sa creada ca o domini si ca esti demn de ea.winking.