| AnonimGirl2000 a întrebat:

Imi place un baiat e mai mare ca mine e casatorit eu am 14 jumate in septembrie fac 15 cum sa le zic despre asta parintilor? la inceput credeam ca e un joc dar dupa, dupa mi-a placut serios de el

5 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Eu am 17 ani si ma uit la anime-uri si tu vrei sa fii cu un barbat casatorit la varsta asta... Poti sa fii cu el decat daca ii ceri sa te adopte, LOL.
Scuze pentru asta...nu m-am putut abtine.
Deci fii atenta, esti la o varsta "frageda" la care sentimentele napustesc asupra ta si nu te mai poti controla. Crede-ma, stiu cum e, toti au trecut prin asa ceva, iti zambeste cineva si gata te-ai indragostit. Peste o saptamana vezi pe altcineva si gata nu mai simti nimic, acum iti place de celalalt si tot asa pana cand inveti sa-ti stapanesti sentimentele.
Mai bine lasi asa si nu le zici parintilor.
Te omoara tatal tau cu bataia daca ii zici rolling on the floor
Hai, bafta!

-Blyz-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca la 14 ani ai fantezii cu un barbat casatorit? Uita-te si tu la cei de varsta ta, esti o copila, vezi tu ca e frumos baiatul ala, dar e luat. Daca ai accepta asta ti-ai lua gandul de la el.Vad ca o iei pe cai gresite de acum. Grija sa nu ajungi ca majoritatea fetelor, daca n-ai ajuns deja.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frateee...casatorit? Eu zic mai bine sa uiti de el. Esti mica, ai 14-15 el poate are copii de varsta ta, eu stiu. Daca ziceai ca-ti place de unul de 15-16 mai era cum mai era, dar asa nu. Mai bine nu spune nimănui si uita de asta. E un lucru gresit. Si stiu ca se spune ca dragostea nu are varsta sau nu alegi de cine te indragostesti, dar sunt niste aberatii. A doua poate nu. Dar ideea e ca trebuie sa uiti de acea persoana. Cu timpul, vei mai creste si vei găsi un băiat mai apropiat de varsta ta.

| DeniiSlipknot a răspuns:

In pana mea.-. Uita-te dupa altcineva. La 14-15 ani nu stii ce este iubirea adevarata. Stai linistita ca o sa-ti treaca.

| LovelyA17 a răspuns:

M-am oprit când ai spus *e căsătorit*. La vârsta asta nu prea există dragoste. Eu încă prefer să privesc desene animate.